Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)LithuanianČeština (Česká republika)

Schody nowoczesne i dywanowe - KAISER

schody nowoczesne

Firma Kaiser zajmuje się produkcją oraz montaże ekskluzywnych schodów nowoczesnych oraz dywanowych. Wieloletnie doświadczenie, doskonała znajomość technologii produkcji i montażu oraz wyczucie w zakresie estetyki i designu sprawiają, że jesteśmy w stanie wykonać nowoczesne schody dostosowane do oczekiwań każdego Klienta, pasujące do każdego typu wnętrza.


Naszą specjalnością są nowoczesne schody, które nazywane często także ażurowymi. Lekka, nie dzieląca pomieszczenia konstrukcja i wygląd sprawiają, że każde wnętrze nabiera lekkości. Wykonujemy również schody dywanowe, a także innego typu schody nowoczesne – zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.

schody dywanowe

Zobacz film z realizacji nowoczesnych schodów.


Z myślą o tych, którzy szukają nietuzinkowego i nowoczesnego zabezpieczenia schodów, antresoli, czy tarasy, tworzymy również balustrady szklane wykonane z wysokiej klasy laminowanego szkła.


Tworząc wszystkie oferowane przez nas produkty, dbamy o precyzję i powtarzalność konstrukcji i wysoką jakość na każdym kroku. To pozwala nam tworzyć bezpieczne i stabilne schody i balustrady o designie z najwyższej półki. Pracujemy na terenie całego kraju, współpracując z doświadczonymi pracowniami projektowymi. Przed wykonaniem nowoczesnych schodów, dostarczamy obszerne wizualizacje, które pozwalają dopasować projekt do Państwa oczekiwań.


Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, jak również do kontaktu z naszymi doradcami. Z chęcią udzielimy bliższych informacji.


Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Firma Kaiser zajmuje się produkcją oraz montaże ekskluzywnych schodów: wspornikowych, półkowych oraz dywanowych. Wieloletnie doświadczenie, doskonała znajomość technologii produkcji i montażu oraz wyczucie w zakresie estetyki i designu sprawiają, że jesteśmy w stanie wykonać nowoczesne schody dostosowane do oczekiwań każdego Klienta, pasujące do każdego typu wnętrza.

Naszą specjalnością są schody wspornikowe, nazywane często także ażurowymi, czy półkowymi. Lekka, nie dzieląca pomieszczenia konstrukcja i nowoczesny wygląd sprawiają, że każde wnętrze nabiera lekkości. Wykonujemy również schody dywanowe, a także innego typu schody nowoczesne – zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.