Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)LithuanianČeština (Česká republika)

Jak pracujemy

Na podstawie informacji przekazanych od inwestora oraz przesłanych rzutów budynku  przygotowujemy wycenę wstępną.  Jest bezpłatna i nie zawiera projektu. Cena podana w wycenie wstępnej może się zmienić +- 15%.  Jeżeli akceptują Państwo koszty, umawiamy się na spotkanie na budowie, następnie  przygotowujemy projekt wykonawczy schodów jako załącznik do umowy.


Następnym krokiem jest podpisanie umowy na wykonanie akceptowanego projektu.
Inwestor ma obowiązek uiścić pierwszą część sumy tj. 35% w ciągu trzech dni od podpisania umowy. Z chwilą wpłynięcia środków na konto rozpoczynamy pracę.


Okres od wykonania do montażu konstrukcji z reguły nie jest dłuższy niż 6 tygodni. Na 6 tygodni przed planowanym montażem stopnie inwestor płaci kolejną część sumy tj. 50%.


W ciągu 6 tyg. od momentu wpłaty II raty jesteśmy gotowi montować wyłożenie z drewna. Zazwyczaj jednak zależy to od stanu zaawansowania prac budowlanych. Najbezpieczniej jest poczekać aż wszystkie prace wykończeniowe są zakończone. W tym czasie można już korzystać ze schodów dzięki tymczasowym wyłożeniom.


Bezpośrednio po montażu drewna zajmujemy się mocowaniami  punktowymi balustrady samonośnej.


W ciągu 3 tyg. kończymy montowanie oszklenia i inwestor może odebrać pracę. Ostatnie 15% należnej sumy jest płatne gotówką w dzień odbioru lub za okazaniem potwierdzenia przelewu.


Po  zakończeniu pracy przeprowadzamy kosztorys powykonawczy na wypadek wystąpienia prac  niemożliwych do przewidzenia na etapie wyceny.